Dom i ogród

Drewniane zegary ścienne – idealny dodatek do wnętrzy w stylu loft

Każdy z nas chce zapewnić sobie w domu komfort i estetykę. Niemałe znaczenie ma również funkcjonalność i dobieranie dodatków, które są zgodne z aktualnymi trendami mody. Czasem trudno nam zdecydować się na konkretne dekoracje. Część osób wybiera to, co oryginalne. Dzięki temu wnętrze wygląda nietendencyjnie, inni z kolei lubią klasykę i ponadczasowość, która zawsze jest bezpiecznym wyborem. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, na pewno zależy Ci na wysokiej jakości dalekiej od masowości.

Ręcznie wykonane zegary w stylu loft – staranne wykonanie

Bardzo intrygująco mogą wyglądać zegary drewniane ścienne w stylu industrialnym. Możemy wybrać spory rozmiar, a na pewno nasze wnętrze będzie wyróżniało się niepowtarzalnym wystrojem. Jeżeli jesteś właśnie na etapie urządzania salonu, z pewnością chcesz zadbać o każdy detal. To ważne, aby wszystkie elementy aranżacji dobrze do siebie pasowały. Jeżeli zachowamy konsekwencję, obierając nurt, który będzie stanowił bazę dla całości, mamy duże szanse, aby zachować efekt harmonii.

Zegary w stylu loft świetnie sprawdzają się we wnętrzach przestrzennych, ale nawet jeśli masz do dyspozycji niewielki metraż pokoju dziennego, możesz zadbać o to, aby zachować jego reprezentacyjny charakter i nadać mu transparentności.

Indywidualny wyraz pomieszczenia

Zegary w stylu loftowym to przede wszystkim wysoki standard wykonania. To zasługa ręcznego wykonania oraz wykorzystywania surowców najwyższej jakości. Każdy zegar charakteryzuje się unikalnymi cechami, które wynikają z niepowtarzalnej faktury drewna, nadaje ona spersonalizowanego wyrazu.

Bez wątpienia zegar to praktyczny dodatek. Jego cechy użytkowe to jednak nie wszystko. Wskazówki odmierzające czas nadają naszej codzienności dynamiki. Nawet jeśli lubisz powolne tempo i praktykujesz uważność nie ulegając zabieganiu, zegar jest niezbędny, może pomóc Ci w pielęgnowaniu domowych rytuałów.

Jeśli nie wiesz jaka wielkość i typ zegara będą najlepsze, możesz zainspirować się asortymentem sklepów internetowych. Wielkość jest istotna, ponieważ chodzi o zachowanie proporcji. W przestronnym salonie doskonale sprawdzi się okazały zegar. Mniejsze metraże to konieczność wybierania bardziej kompaktowych dekoracji, które nie zajmują wiele miejsca.

Spójne efekty w domowym designie

Jeśli stawiasz na umiar i unikasz zbyt wielu dekoracji i ozdób, duży zegar może dobrze wyglądać nawet w niewielkim pomieszczeniu. Prawdopodobnie będzie dość mocno rzucał się w oczy. Warto również zastanowić się, jaka kolorystyka będzie idealna. Często kolor ścian jest pewnym tłem dla całego designu. Właśnie dlatego na ogół wybieramy neutralne barwy. Jeśli chcesz, aby zegar się wyróżniał, możesz wybrać odcień, który będzie żywo kontrastował z kolorem farby na ścianie.

Ciesz się więc niepowtarzalną aranżacją Twojego domu i przekonaj się jak wielki potencjał ma w sobie Twoje mieszkanie. Nawet jeśli nie dostrzegasz wszystkich jego zalet, dodatki i dekoracje pozwolą Ci stworzyć przestrzeń, w której codzienne chwile będą odmierzane w spokojnym rytmie.

Artykuł powstał przy wsparciu i inspiracji sklepu swiatdekoracji.pl Na zdjęciu głównym widnieje https://www.swiatdekoracji.pl/zegary/12917-drewniany-zegar-scienny-kayu-03-olcha-w-stylu-loft-czarny.html.

Dodaj komentarz