Rozrywka

Innowacyjne granie w chmurze na Samsung Smart TV

Telewizor gamingowy daje ogromne możliwości – ulubione gry na dużym ekranie, bardzo dobrej jakości wyświetlany obraz oraz rozchodzący się po całym pomieszczeniu dźwięk rozgrywki. Wiesz, że to wystarczy, aby zagrać w wiele świetnych tytułów? Sprawdź, jak działa granie w chmurze na Samsung Smart TV.

Co wyróżnia telewizor gamingowy?

Komfortowe granie na ekranie telewizora zapewni Ci m.in. duży ekran. Wybierz telewizor gamingowy, który będzie dopasowany do Twojej przestrzeni. Samsung oferuje modele, których przekątna ekranu wynosi nawet 85 cali. Wybór należy do Ciebie – duży ekran świetnie sprawdzi się zarówno podczas rozgrywki ze znajomymi w trybie multiplayer, jak i wielogodzinnej przygody w trybie single player.

Telewizory gamingowe Samsung oferują Tryb Gry. Ty włączasz swoje ulubione tytuły, a Smart TV samodzielnie poprawia najważniejsze parametry wyświetlanego obrazu i dostosowuje odtwarzany dźwięk, abyś miał jak najlepsze doznania z toczącej się rozgrywki. Wszystko przy zachowaniu, jak najniższego możliwego opóźnienia, czyli tzw. input lag – to czas reakcji pomiędzy wydaniem komendy na padzie (kontrolerze), a zobaczeniem jej efektów na ekranie telewizora. Wejdź do wirtualnego świata w Trybie Gry na Samsung Smart TV i ciesz się komfortową rozgrywką.

Poznaj funkcje Smart w telewizorze

Smart TV to telewizor podłączony do Internetu – w zależności od modelu wykorzystaj bezprzewodową łączność Wi-Fi lub gniazdo RJ-45 oraz kabel sieciowy. Zyskaj dostęp do ogromnych możliwości:

  • korzystaj z rozmaitych aplikacji* dostępnych na Twój Smart TV,
  • oglądaj treści w serwisach VOD** – zyskaj dostęp ogromnych baz filmów i seriali,
  • słuchaj ulubionej muzyki z serwisów streamingowych**,
  • graj w chmurze** na wybranych telewizorach marki Samsung,
  • korzystaj z przeglądarki stron www.

Smart TV jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Z łatwością wyszukasz interesujące Cię ustawienia i treści. Do Twojej dyspozycji jest Samsung Smart Hub – w specjalnym panelu znajdują się aplikacje z wyświetlanymi miniaturami treści. Wyświetlaj je podczas oglądania telewizji i wybierz zawsze to co Cię interesuje.

*Pamiętaj, że dostępne aplikacje oraz usługi mogą różnić się w zależności od regionu.

** Do korzystania z wybranych zewnętrznych usług może być wymagany płatny abonament w danej usłudze.

Sposób jak grać na telewizorze bez konsoli? Granie w chmurze

Chcesz zagrać w wiele różnych, ciekawych tytułów? Jednocześnie nie posiadasz konsoli i całej bazy gier? Jest na to idealny sposób. Wykorzystaj wybrany model Samsung Smart TV do grania w chmurze. Wśród dedykowanych rozwiązań są takie aplikacje, jak Xbox czy NVIDIA GeForce NOW***. Znajdziesz tam bogate biblioteki gier, które powinny przypaść do gustu niejednemu graczowi.

Czego jeszcze potrzebujesz poza telewizorem oraz dedykowaną aplikacją do gier? Przede wszystkim połączenia z Internetem i kontrolera (pada) do gier z łącznością Bluetooth. Następnie rozsiądź się wygodnie przed telewizorem i oddaj rozgrywce na długie godziny.

*** Korzystanie z usług może wymagać płatnego abonamentu, który jest do wykupienia w danej usłudze.

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz