Zdrowie i uroda

Profhilo – nowoczesny zabieg odmładzający twarz dostępny także w Katowicach

Szukasz takiego zabiegu medycyny estetycznej, który może pomóc Ci w odzyskaniu młodego wyglądu. W dobrych gabinetach do dyspozycji jest szeroka gama różnych procedur dedykowanych dla kobiet chcących zachować swoją młodość na jeszcze dłużej. Wśród nich znajduje się zabieg Profhilo. Co warto o nim wiedzieć?

Dzięki procedurom oferowanym w gabinetach medycyny estetycznej można osiągnąć o wiele lepsze efekty niż wtedy, gdy wykorzystuje się zwykłe kosmetyki oraz bierze udział w zabiegach kosmetycznych. Medycyna estetyczna oferuje małoinwazyjne i nieinwazyjne procedury, za pomocą których można kompleksowo zrewitalizować skórę i pozbyć się jej niedoskonałości – także oznak starzenia.

Czym jest Profhilo?

Wśród wielu zabiegów odmładzających dostępnych w gabinetach medycyny estetycznej klientki mogą skorzystać z Profhilo Katowice to jedno z tych miast, gdzie można wybrać się na taką procedurę. Profhilo to związek określany inaczej jako molekuła młodości. Powstaje on ze specjalnej formy kwasu hialuronowego i wykazuje jego bardzo wysokie stężenie. Nowa postać sieciowania zapewnia przy tym wielokierunkowe działanie nie tylko na samą skórę, lecz też na tkankę podskórną. Co ważne, Profhilo nie uwalnia się od razu, ale robi to stopniowo, dzięki czemu stale aktywuje procesy rewitalizacji skóry.

Działanie zabiegu Profhilo:

  • widoczne zmarszczki
  • zaburzony owal twarzy
  • utrata jędrności i zwiotczenia
  • działanie anti-aging

Po tym zabiegu można przywrócić skórze młody wygląd, a także pozbyć się problemów z jej niewystarczającym napięciem. Wobec tego pozwala on nie tylko na wypełnianie zmarszczek Chorzów to miasto, gdzie zabieg też jest dostępny. Również działa jak naturalny, bezpieczny lifting twarzy.

Kiedy można zobaczyć pierwsze efekty?

Jako że molekuła Profhilo wymaga czasu, aby zadziałać, pierwsze rezultaty zabiegu można zobaczyć zwykle po paru tygodniach od pierwszej procedury. Pełen efekt widoczny jest zazwyczaj po 2 miesiącach. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się, aby zabieg wykonywać w odstępach czasu. O jego częstotliwości decyduje lekarz medycyny estetycznej. Wobec tego dzięki nowoczesnym zabiegom dostępnym w gabinetach medycyny estetycznej można uzyskać naprawdę bardzo dobre efekty w odmładzaniu skóry. Do dyspozycji jest zabieg Profhilo, lecz także szereg innych procedur, na przykład zastosowanie standardowego kwasu hialuronowego, botoksu, zabiegów z osoczem bogatopłytkowym, na bazie ultradźwięków, laserów, peelingów czy Linerase Katowice to najlepsze gabinety, w których można otrzymać profesjonalne wsparcie!

Dodaj komentarz