Moda

Odszyfrowanie męskich kreacji – Co one wszystkie znaczą?

Zasady ubioru niekoniecznie są proste? Niestety, kilka małych słów na temat ubioru jest zasadniczo pozostawionych do interpretacji – a popełnianie błędów to więcej niż wstyd. Nie chcesz być ubrany tylko w majtki, które pasują do każdego! Złamaliśmy kilka wspólnych zasad ubioru i zinterpretowaliśmy je, aby mężczyźni nie musieli już zastanawiać się i męczyć nad tym, co jest właściwe.

WSZYSTKIE KRAWATY

Przeczytaj słowa “czarny krawat” pod ubraniem? Szorstki (prasowany!!) smoking, a przynajmniej klasyczna kurtka na kolację to obowiązkowy, bardzo ważny element – czarny krawat dla mężczyzn. Na szczęście wiele sklepów z modą męską, sprzedaje te produkty z wyższej półki. Pod spodem jaskrawo-biała lub kolorowa koszula z długim rękawem i parą czarnych skórzanych butów, a czarny krawat na pewno Cię nie zaskoczy.

INTELIGENTNY CODZIENNY STRÓJ

Inteligentny codzienny strój daje nieco więcej miejsca do zabawy, aby odkryć swój styl. Dla niektórych może to być ulga – ale dla większości z nas może to paraliżować ze strachu! Nie martw się – jesteśmy pewni, że już teraz spojrzałeś w szafę, będziesz w stanie wyciągnąć sprytny i swobodny strój. Dobrze dobrana, wyrafinowana para dżinsów jest do przyjęcia (ale może zostawić ” dżins przygnieciony” w domu). Inteligentne koszule z długimi rękawami są również zielone, podobnie jak koszulki polo lub zwykłe koszulki z ładnym kardiganem, jeśli to jest bardziej twój styl. Nie zawiera kapturów, t-shirtów i stringów.

KOKTAJLOWE UBRANIE

To od samego początku trochę mylące – dla kobiet to krótka sukienka do zabawy, dla mężczyzn? Cóż, z pewnością nie jest to krótka sukienka do zabawy. Ubranie koktajlowe to kompromis między czarnym krawatem a eleganckim stylem. W żadnym wypadku nie jest to czarny krawat, jednak dżinsy mogą być zbyt luźne. W przypadku tej wersji polecamy blezery, ładne spodnie i ładne buty – nie jest wymagany krawat (choć jeśli jesteś entuzjastą krawata, możesz go nosić!) Stonowane kolory są również zalecane – jasnoniebieska kurtka nigdy nie zawiedzie.

PÓŁ-FORMALNY

Wreszcie, najbardziej mylący z nich – pół-formalny. Co oznacza pół-formalne? Sama nazwa wydaje się sprzeczna. Zasadniczo pół-formalna jest mityczna przestrzeń pomiędzy czarnym krawatem a koktajlem. Nie myśl o dżinsach, bardziej “swobodnych” garniturach i wyrafinowanych dodatkach, takich jak ładny zegarek lub srebrny pierścionek. Również trampki nie są odpowiednie, ale eleganckie buty skórzane są na porządku dziennym. Większość ludzi utrzymuje schemat kolorów w ciemności, ale nie oznacza to, że nie można eksperymentować z jaśniejszymi kolorami, takimi jak niebieski czy szary.
ubrania nie muszą być językiem obcym dla tych, którzy po prostu chcą się dobrze ubrać. Jeśli naprawdę masz wątpliwości, po prostu zapytaj osobę, która wysłała Ci zaproszenie – jesteśmy pewni, że oświeci Cię do właściwych ubrań. Wtedy nikt się nie wstydzi, a wszyscy są szczęśliwi!

Jaki strój jest zwykle najbardziej mylący dla Ciebie?

Dodaj komentarz