ZakupyModa

Najmodniejsze kolczyki w 2020

Jednym z najczęściej wybieranych elementów biżuterii są kolczyki. Trudno się dziwić – są niemalże niewyczuwalne, a zarazem zawsze dobrze widoczne, w przeciwieństwie do łańcuszków czy bransoletek. Są więc ozdobą, która znacząco wpływa na stylizację. A jakie kolczyki są w ostatnim czasie najpopularniejsze? Wyraźnie widać zwrot ku klasyce oraz ukłon w stronę minimalizmu.

Najchętniej wybierane modele kolczyków

Do najmodniejszych wzorów kolczyków zdecydowanie należą celebrytki. To wśród nich pojawia się najwięcej nowości, które wydają się odpowiadać gustom wszystkich miłośniczek ozdób. Minimalistyczna, subtelna biżuteria jest czymś, co łączy uniwersalizm z elegancją, dlatego też kobiety chętnie po nią sięgają – jedna para kolczyków pasuje zarówno do casualowego, jak i wieczorowego stroju. Do najmodniejszych motywów należą proste, wzory, które mogą mieć znaczenie symboliczne, ale przede wszystkim są ponadczasowe.

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się zupełnie proste kolczyki z kamieniem szlachetnym – to klasyk, jeśli chodzi o biżuterię. Pięknie odbijają światło, są eleganckie, ale i delikatne. Nieśmiertelne są oczywiście koła, szczególnie małe, które są uwielbiane przez miłośniczki piercingu – doskonale komponują się z innymi kolczykami.

Najmodniejsze wzory na kolczykach

Jeśli chodzi o drobne kolczyki, do najmodniejsze wzory to proste, geometryczne figury, takie jak koła, zamknięte lub okręgi, czy trójkąty. Sporym zainteresowaniem cieszą się motywy zwierzęce – szczególnie modne są ptaki. Oczywiście nie wychodzą z mody takie kolczyki, jak gwiazdki czy serduszka. Co ciekawe, nawet wśród prostych modeli można znaleźć bardziej ozdobne, np. z wysadzane drobnymi kamieniami.

To idealny kompromis między skromnością a elegancją. Można powiedzieć, że obecnie najmodniejsze kolczyki to takie, które nie rzucają się w oczy – drobniutkie i delikatne, eleganckie, zupełnie proste, dobre na każdą okazję. Podobnie jest w przypadku naszyjników – można je zestawiać z kolczykami, tworząc stylowe komplety.

Dodaj komentarz