Dom i ogród

Odświeżanie garderoby: wskazówki dotyczące organizacji szafy

Temperatura spada, oznacza to, że nadszedł czas na odświeżenie szafy jesienią!

Znajdź mieszkanie.

Według ostatniego badania przeprowadzonego przez przewodnika po apartamentach, 80% osób reorganizuje i sprząta swoje mieszkania między latem a jesienią. Wielu ludzi uważa jednak, że proces ten jest zniechęcający. Dwa zadania, z którymi ludzie zmagają się najbardziej, to odkładanie ubrań i usuwanie rzeczy z garderoby.
Choć może to wydawać się przytłaczające i czasochłonne, warto organizować swoją szafę! To zaoszczędzi czas i zmaksymalizuje przestrzeń.

# 1 W szafie znajduje się gotówka.

Zrób przestrzeń – poprzez przeprowadzenie porządku w garderobie i odświeżając ją.

Prawdopodobnie nie nosisz 80% ubrań, które są w szafie.

Sprzedając swoje rzeczy znajdziesz miejsce, zarobisz pieniądze i ułatwisz organizację temu, co pozostało.

Istnieje wiele szybkich, łatwych sposobów, aby sprzedać rzeczy, które są w szafie:

Zgodnie z informacjami, możesz zarobić średnio 15 dolarów na przedmiotach, które przyniosłeś do sklepu, w celu ich sprzedaży.
Strony internetowe i aplikacje mobilne, takie jak Tradesy i Poshmark, ułatwiają sprzedaż odzieży i pobierają niewielką prowizję.

#2 Organizuj, a zaoszczędzisz czas.

Czas spędzony na organizacji szafy szybko się opłaca. O wiele łatwiej jest odłożyć ubranie, gdy szafa jest zorganizowana. Ile czasu zmarnowałeś na prasowanie odzieży, która uległa pognieceniu po odłożeniu jej od szafy? Zamiast tego, poświęć kilka dodatkowych sekund, aby poprawnie złożyć i powiesić ubranie.

#3 Maksymalizacja przestrzeni dzięki pięciu moim ulubionym produktom organizacyjnym.

Dzięki odpowiednim produktom do organizacji szafy, możesz dostosować swoją szafę do profesjonalnego projektu szafy. A kiedy podróżujesz, możesz zabrać to wszystko ze sobą.

Płócienna torba – tam przechowuj swetry, koszule, portmonetki, buty.

Duże szuflady do ustawiania – te wytrzymałe kolorowe szuflady należy układać w pozycji pionowej, aby wykorzystać zmarnowaną przestrzeń pionową. Być może uda Ci się nawet usunąć komodę i stworzyć więcej miejsca w sypialni.

Szafki nad garderobą – masz super łatwe rozwiązanie do przechowywania wszelkiego rodzaju rzeczy – torebki, paski, parasole, rakiety tenisowe i czapki.
Wiszący organizer – ten genialny produkt porządkuje całą kolekcję szalików i zajmuje miejsce tylko jednego wieszaka.

Poświęć trochę czasu na odświeżenie garderoby jesienią! Z całą swoją gotówką i przestrzenią, którą stworzysz w swoim mieszkaniu, oszczędzisz czas i poczujesz ulgę – możesz nawet mieć wystarczająco dużo miejsca, aby dodać kilka nowych swetrów do swojej garderoby!

Dodaj komentarz