Zdrowie i urodaBiznes i finanse

Zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego jest możliwe dzięki Tour Guide

Pandemia Covid – 19 wywróciła nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Zmiany dotyczą w zasadzie każdego aspektu naszego życia. Niektóre z wprowadzonych ograniczeń na pewno zostaną z nami na długi czas, a być może na zawsze. Wiele z narzuconych obostrzeń jest bardzo ciężkich do wprowadzenia w praktyce. Zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego jest trudne do kontrolowania i egzekwowania, najczęściej wynika to z braku możliwości właściwej komunikacji, którą utrudnia nakazana odległość.

Tour Guide – strażnik właściwej komunikacji

Brak możliwości właściwego porozumiewania się rodzi bardzo wiele problemów. Zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego bezsprzecznie stwarza wiele kłopotów podczas codziennych sytuacji takich jak:

  • kontakty ze służbą zdrowia
  • spotkania biznesowe
  • praca w przemyśle
  • wycieczki

Wszystkie te sytuacje wymagają kontaktów z innymi osobami. Poprzez problemy z komunikacją w każdej z przytoczonych sytuacji, w konsekwencji mogą powstać poważne problemy. Ich rozwiązaniem może być zastosowanie systemu Tour Guide, który pozwala na swobodną komunikację w odległości nawet 100m. Możliwości zastosowania słuchawek jednorazowych, czyni go w pełni bezpiecznym i higienicznym narzędziem.

Służba zdrowia

Na pierwszej linii frontu w każdej sytuacji zagrożenia zdrowia stają lekarze, pielęgniarki oraz inni pracownicy służby zdrowia. To do nich każdy z nas kieruje swoje pierwsze kroki z niemal każdym problemem zdrowotnym. Dlatego to właśnie ta grupa osób jest najbardziej narażona na kontakt i zakażenie koronawirusem. Ograniczenie kontaktów osobistych między lekarzami, a innym personelem medycznym (np. pielęgniarkami, które jako pierwsze przyjmują i przeprowadzają wywiad z pacjentami) powinno być normą. W praktyce jest to możliwe dzięki systemowi Tour Guide. Urządzenia Tour Guide, które umożliwiają bezproblemową komunikację nawet na odległość 100 metrów, do tego są lekkie i niewielkie, będą niezastąpioną pomocą podczas przekazywania dyspozycji na odległość bez konieczności kontaktu osobistego.

Spotkania biznesowe

Pandemia koronawirusa utrudniła i ten, nieodłączny element prowadzenia firmy. Spotkania biznesowe, szkolenia, negocjacje – ten obszar działalności bardzo ucierpiał w wyniku nałożonych obostrzeń. Problem z zachowaniem ciągłości rozmowy, w znacznej odległości od siebie nawet większej ilości osób, może rozwiązać zastosowanie systemu Tour Guide. Prowadząc prelekcję szkoleniową, czy negocjacje nawet podczas zachowania odpowiedniego dystansu społecznego jest możliwe i równie wygodne co swobodna rozmowa w niewielkiej odległości. Tour Guide zapewnia idealną i swobodną komunikację – umożliwiając komunikowanie się w obie strony np. przeprowadzenie wykładu przez prowadzącego i zadawanie pytań przez uczestników szkolenia.

Praca w przemyśle

Przemysł stoi przed bardzo trudnym zadaniem, zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego tym sektorze jest bardzo trudne. Praca na linii produkcyjnej najczęściej wymaga sprawnej komunikacji między pracownikami. Tylko takie współdziałanie zapewnia właściwą ciągłość procesu produkcji. W przemyśle system Tour Guide jest bardzo przydatny i potrzebny.

Wycieczki

Wszyscy wiemy, że to turystyka najbardziej ucierpiała podczas pandemii. Ta gałąź gospodarki potrzebuje największego wsparcia, żeby próbować wrócić na dotychczasowe tory mimo wielu ograniczeń związanych z podróżowaniem. Z pomocą Tour Guide każdy przewodnik będzie mógł bezproblemowo obsługiwać nawet liczne wycieczki. System umożliwia odwiedzającym wysłuchanie przewodnika nawet w znacznej odległości, co szczególnie w miejscach, gdzie spotyka się wielu zwiedzających jest niezwykle istotne.

Pandemia Covid–19 nauczyła nas czym jest odpowiedzialność społeczna. Jak ważne jest przestrzeganie standardów w tym i dystansu społecznego, żeby zapewnić dobre zdrowie sobie i innym osobom. Zaopatrując się w system Tour Guide, możemy nieprzerwanie pracować i właściwe wypełniać swoje obowiązki bez konieczności osobistego kontaktu z innymi osobami.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu na stronie https://systemtourguide.com/system-tour-guide-a-socialdistance/

Dodaj komentarz